Telefon: (+420) 773 910 062     Email: michal.solarik@seznam.cz     Adresa: Kozí hrádek 771, 692 01  Mikulov

Vybrali-li jste si za naší nabídky, máte v úmyslu nás navštívit a našli jste si termín, který se Vám hodí, napište nám na e-mail: michal.solarik@seznam.cz. Obratem Vám pošleme cenovou nabídku a domluvíme podrobnosti Vaší návštěvy.

Dotazy na volné termíny posílejte prosím e-mailem. Všechny se snažím vyřídit do dvou dnů. Při větším přílivu práce ve vinohradě nebo vinném sklepě odpovídám později, ale odpovídám. Obrňte se prosím trpělivostí a nesnažte se kontaktovat objednávkové oddělení, žádné totiž nemáme :-). Děkuji za pochopení.

Kde nás najdete

Vinný sklep Pod Kozím hrádkem najdete v centru Mikulova pod kamennou věží a kopcem, které se jmenují Kozí hrádek. Pěšky z centra sledujte červenou turistickou značku. Autem přijedete z ulice Brněnská. Držte se směrovek k mikulovskému židovskému hřbitovu. Navigace Vás většinou zavede o ulici níž. Stačí vycouvat a zkusit to znovu :-).

Parkování

Přímo před sklepem jsou tři parkovací místa, ale přijďte raději pěšky. Ideální je nechat dopravní prostředek tam, kde hodláte spát. Autobus může krátkodobě zastavit na ulici Brněnská. Parkování pro zájezdové autobusy je v Mikulově vyhrazeno na ulici Alfonse Muchy a nově také na ulici 22. dubna. Parkování před sklepem využijte, když si přijdete pro víno.