Ubytování u vinného sklípku Pod Kozím hrádkem v Mikulově – Skalní hnízdo

Poskytujeme ubytování přímo u vinného sklepa. Připraveny pro vás máme tři pokoje. Podkroví s manželským dvoulůžkem a dvěma přistýlkami. Dále nový podkrovní pokoj s manželskou postelí. Přízemní apartmán má dvě místnosti, v každé je manželské dvoulůžko. Každý pokoj má vlastní terasu pro soukromé posezení. V pokojích jsou kuchyňky, samozřejmě také sociální zázemí. V podkrovním pokoji je vana, v novém podkrovním pokoji a v přízemním apartmánu je v koupelně sprchový kout. Vlastní WC je ve všech třech pokojích. Celková kapacita ubytování je 10 osob. Půjčujeme také dětskou postýlku včetně dětského ložního prádla – zdarma. 

Přijeďte v létě s přáteli a ušetříte!

Při obsazení obou podkrovních pokojů (minimálně 4 osoby a ubytování na týden) nabízíme výraznou slevu z ceny na 400 Kč na osobu. Jestliže hledáte na Moravě místo, kam vyrazit s kamarády, je toto jedinečná příležitost bydlet v zajímavé lokalitě za skvělou cenu 1600 Kč na den pro čtyři osoby.

Přijíždíte do Mikulova ve dvou a chcete mít soukromí?

Náš penzion je ideální pro romantiky, kteří chtějí strávit své krásné chvíle na netradičním místě. Pokoj uprostřed zeleně a vápencových skal s jedinečným výhledem na Mikulov si Vás získá a ačkoliv se ubytujete prakticky v centru města, klidnější ráno si jinde neužijete. Už v sedm hodin přilétá kosí rodinka pro vodu. Jakmile se sluníčko přehoupne přes střechu, ranní kávu si vypijete na terase a v klidu můžete pozorovat, co se právě děje v houštinách Kozího hrádku. Odpoledne zase kočky z okolí opanují prosluněné střechy. Měli jsme hlášeného i rysa, ale jednalo se o Karla, mainského mývalího kocoura, který od sousedů občas zabloudí zkontrolovat, jestli jsme mu nezapomněli nechat něco na zub. A večer? Na terase se sklenkou dobrého mikulovského vína. Co třeba lehký Cabernet moravia rose? Sportovně založení ocení možnost uschování kol.

Plánujete do Mikulova cestu s dětmi?

Poklidná rána jsou dávno ta tam a děti se už v šest hodin dožadují kakaa? Kam s nimi vyrazit na dovolenou? Objevili jsme pro Vás možnost, jak si zase jednou užít večer ve dvou či s přáteli a děti neodkládat k babičce. V Mikulově nenajdete lepší místo, kde se ubytovat a při tom mít možnost jen sejít ze schodů a strávit opět romantický večer při víně. A děti? Na dohled v pokoji nad vámi, střeženy chůvičkou, která svým signálem dosáhne až ke stolu na terase před sklepem. V okolí je několik dětských hřišť včetně workoutového a skateparku. Vršek Kozího hrádku je vyloženě dětským rájem. A protože jsme na Vaší straně, nabídneme i skvělou cenu (například když si v květnu nebo v červnu naplánujete prodloužený víkend a přijedete alespoň na čtyři noci, ty mimovíkendové budou levnější). Dětskou postýlku půjčujeme zadarmo.

Bližší informace zasíláme e-mailem: michal.solarik@seznam.cz

Podkrovní pokoj

Prostorný pokoj s výhledem na dominanty Mikulova. Historické centrum a zámek budete mít jako na dlani. V pokoji je manželské dvoulůžko a dvě přistýlky. Ideální pro rodinu s dětmi. Součástí pokoje je kuchyňský kout, samostatné WC a koupelna s vanou. Do pokoje se vchází přes terasu, která hostům nabízí soukromé posezení.
K pokoji je vyhrazené parkovací místo před penzionem.
Cena ubytování:
700 Kč / osoba / noc. Při ubytování na více než dvě noci je cena každého dalšího přespání (tedy třetí a další noci) 400 Kč na osobu.  
Přistýlka 200 Kč / osoba / noc.
900 Kč / noc – jedna osoba na pokoji.

Dotazy na volné termíny zasílejte prosím pouze e-mailem: michal.solarik@seznam.cz 

Volné termíny o prázdninách 2019. Cena týdenního pobytu pro dva 6500 Kč. Dětská postýlka zdarma, dítě na přistýlce 100 Kč/noc. 
4. 8. – 10. 8.
14. 8. – 17. 8.
17. 8. – 24. 8.

Načítání…

Apartmán

Prostorný pokoj se dvěma místnostmi, samostatnou ložnicí a obývacím pokojem s kuchyňským a jídelním koutem. Zde je rozkládací gauč, který vytvoří další plnohodnotné dvoulůžko. Sociální zázemí tvoří vlastní WC a koupelna se sprchovým koutem. Před vchodem do pokoje je zahrádka s vydlážděným posezením. 
Cena ubytování:
750 Kč / osoba / noc při obsazení dvěma osobami
500 Kč / osoba / noc při obsazení čtyřmi osobami
1200 Kč / noc – jedna osoba na pokoji.
Přečtěte si prosím bližší informace k cenové nabídce ubytování, které jsou na konci stránky.
Dotazy na volné termíny zasílejte prosím pouze e-mailem: michal.solarik@seznam.cz

Načítání…

Skalní pokoj

Nejnovější pokoj naší nabídky. Byl postaven u skalní stěny nad vchodem do vinného sklepa. Pokoj má před vchodem také vlastní terasu. Ubytování je pro dvě osoby plus s maximálně dětskou postýlkou. V pokoji je malý kuchyňský kout. Sociální zázemí tvoří vlastní WC a sprchový kout. 
Cena ubytování:
600 Kč / osoba / noc. Při ubytování na více než dvě noci je cena každého dalšího přespání (tedy třetí a další noci) 400 Kč na osobu. 
800 Kč / noc – jedna osoba na pokoji.

Dotazy na volné termíny zasílejte prosím pouze e-mailem: michal.solarik@seznam.cz 

Volné termíny o prázdninách 2019. Cena týdenního pobytu pro dva 6300 Kč. Dětská postýlka zdarma. K pokoji není v průběhu prázdnin k dispozici vyhrazené parkovací místo. Nutno parkovat na veřejných prostranstvích v okolí. Pokoj je ideální pro cestovatele veřejnou dopravou. 
4. 8. – 10. 8.
17. 8. – 24. 8.
24. 8. – 1. 9.

Načítání…
Zavřít

Cenová nabídka platí pro ubytování na dvě a více nocí. Při ubytování o víkendu na jednu noc příplatek 200 Kč/osoba. Naopak při dlouhodobějším pobytu (3 a více nocí mimo letní prázdniny a svátky) poskytujeme slevy z ceny ubytování. Dětská postýlka zdarma.

Pro rodiny s dětmi nabízíme slevy z ubytování, cena přistýlky pro dítě je 100 Kč/noc.

Na pokojích je wifi.

 

Naše platební a storno podmínky ubytování:

Cena ubytování se hradí předem v plné výši. Storno podmínky: do 21 dnů před prvním dnem pobytu 10% z ceny, 20 – 11 dnů před prvním dnem pobytu 60% z ceny, 10 – 0 dnů před prvním dnem pobytu 80% z ceny. Úhrada ceny ubytování je splatná do deseti pracovních dnů, jestliže nebude dohodnuto jinak.

U nás můžete přespat i zdarma…

…nikoliv zadarmo. Přespání si totiž můžete odpracovat. Jste muzikanti a rádi bavíte společnost? Nebo vám nechybí chuť do práce ve vinohradě a volný čas? Nevyžadujete luxus a pokojovou službu. Pak u nás můžete skromně přespat a ještě dostanete najíst a napít. Stačí se zapojit do dění, večer vytáhnout harmoniku, housle či kytaru a zahrát nejen sobě, ale pobavit i ostatní při sklence dobrého vína. Případně si nocleh u nás můžete odpracovat na vinici.

Pro více informací volejte: 773 910 062. A hlavně, neváhejte