Ubytování na Skalním hnízdě

Nabízíme ubytování přímo u vinného sklepa. Připraveny pro vás máme tři pokoje. Podkroví s manželským dvoulůžkem a dvěma přistýlkami. Dále nový podkrovní pokoj s manželskou postelí. Přízemní apartmán má dvě místnosti, v každé je manželské dvoulůžko. Každý pokoj má vlastní terasu pro soukromé posezení. V pokojích jsou kuchyňky, samozřejmě také sociální zázemí. V podkrovním pokoji je vana, v novém podkrovním pokoji a v přízemním apartmánu je v koupelně sprchový kout. Vlastní WC je ve všech třech pokojích. Celková kapacita ubytování je 10 osob. Půjčujeme také dětskou postýlku včetně dětského ložního prádla. 

Přijíždíte do Mikulova ve dvou a chcete mít soukromí?

Náš penzion je ideální pro romantiky, kteří chtějí strávit své krásné chvíle na netradičním místě. Pokoj uprostřed zeleně a vápencových skal s jedinečným výhledem na Mikulov si Vás získá a ačkoliv se ubytujete prakticky v centru města, klidnější ráno si jinde neužijete. Už v sedm hodin přilétá kosí rodinka pro vodu. Jakmile se sluníčko přehoupne přes střechu, ranní kávu si vypijete na terase a v klidu můžete pozorovat, co se právě děje v houštinách Kozího hrádku. Odpoledne zase kočky z okolí opanují prosluněné střechy. Měli jsme hlášeného i rysa, ale jednalo se o Karla, mainského mývalího kocoura, který od sousedů občas zabloudí zkontrolovat, jestli jsme mu nezapomněli nechat něco na zub. A večer? Na terase se sklenkou dobrého mikulovského vína. Co třeba lehký Cabernet moravia rose?

Plánujete do Mikulova cestu s dětmi?

Poklidná rána jsou dávno ta tam a i Vám děti už v šest hodin strkají prstíky do nosních dírek a dožadují se kakaa? Kam s nimi vyrazit na dovolenou? Objevili jsme pro Vás možnost, jak si zase jednou užít večer ve dvou či s přáteli a děti neodkládat k babičce. V Mikulově nenajdete lepší místo, kde se ubytovat a při tom mít možnost jen sejít ze schodů a strávit opět romantický večer při víně. A děti? Na dohled v pokoji nad vámi, střeženy chůvičkou, která svým signálem dosáhne až do sklepa k bečkám. V okolí je několik dětských hřišť a vršek Kozího hrádku je vyloženě dětským rájem. A protože jsme na Vaší straně, nabídneme i skvělou cenu a dětskou postýlku úplně zadarmo.

Bližší informace zasíláme e-mailem: michal.solarik@seznam.cz

Podkrovní pokoj

Cena ubytování:
470 Kč / osoba / noc. Přistýlka 200 Kč / osoba / noc.
800 Kč / noc – jedna osoba na pokoji.
Přečtěte si prosím bližší informace k cenové nabídce ubytování, které jsou na konci stránky.
Dotazy na volné termíny zasílejte prosím pouze e-mailem: michal.solarik@seznam.cz

Načítání…

Apartmán

Cena ubytování:
570 Kč / osoba / noc při obsazení dvěma osobami
350 Kč / osoba / noc při obsazení čtyřmi osobami
900 Kč / noc – jedna osoba na pokoji.
Přečtěte si prosím bližší informace k cenové nabídce ubytování, které jsou na konci stránky.
Dotazy na volné termíny zasílejte prosím pouze e-mailem: michal.solarik@seznam.cz

Načítání…
Zavřít

Cenová nabídka platí pro ubytování na dvě a více nocí. Při ubytování o víkendu na jednu noc příplatek 200 Kč/osoba. Naopak při dlouhodobějším pobytu (3 a více nocí mimo letní prázdniny a svátky) poskytujeme slevy z ceny ubytování. Dětská postýlka zdarma.

Ubytování v době letních prázdnin nabízíme pouze na týdenní pobyty (sobota – sobota).

Pro rodiny s dětmi nabízíme slevy z ubytování. Napište si o slevu.

Ubytování v měsících červen a září. Délka pobytu minimálně 5 nocí.

Na pokojích je wifi.

 

Naše platební a storno podmínky ubytování:

Cena ubytování se hradí předem v plné výši. Storno podmínky: do 21 dnů před prvním dnem pobytu 10% z ceny, 20 – 11 dnů před prvním dnem pobytu 60% z ceny, 10 – 0 dnů před prvním dnem pobytu 80% z ceny. Úhrada ceny ubytování je splatná do deseti pracovních dnů, jestliže nebude dohodnuto jinak.

U nás můžete přespat i zdarma…

…nikoliv zadarmo. Přespání si totiž můžete odpracovat. Jste muzikanti a rádi bavíte společnost? Nebo vám nechybí chuť do práce ve vinohradě a volný čas? Nevyžadujete luxus a pokojovou službu. Pak u nás můžete skromně přespat a ještě dostanete najíst a napít. Stačí se zapojit do dění, večer vytáhnout harmoniku, housle či kytaru a zahrát nejen sobě, ale pobavit i ostatní při sklence dobrého vína. Případně si nocleh u nás můžete odpracovat na vinici.

Pro více informací volejte: 773 910 062. A hlavně, neváhejte