Email: michal.solarik@seznam.cz     Adresa: Kozí hrádek 771, 692 01  Mikulov, Telefon: (+420) 773 910 062    

Výše uvedené telefonní číslo je zároveň i mým soukromým telefonním číslem. Chtěl bych požádat, abyste na něj volali pouze ve společensky únosnou dobu a v nejnutnějších případech. Vždy nejpozději ve 21:00 hod. Telefonní linka přímo do sklepa neexistuje.

Vybrali-li jste si za naší nabídky, máte v úmyslu nás navštívit a našli jste si ve svém kalendáři termín, který se Vám hodí? Napište nám e-mail s vaší poptávkou: michal.solarik@seznam.cz. Obratem (někdy i za několik dní) Vám pošleme cenovou nabídku a domluvíme podrobnosti Vaší návštěvy.

Pro zrychlení komunikace uveďte prosím ve vaší zprávě vaše telefonní číslo. Zavolám zpět. 

Dotazy na volné termíny ubytování nebo posezení ve vinném sklepě posílejte prosím pouze e-mailem. Všechny se snažím vyřídit do dvou dnů. Při větším přílivu práce ve vinohradě nebo vinném sklepě odpovídám později, ale odpovídám. Obrňte se prosím trpělivostí a nesnažte se kontaktovat objednávkové oddělení, žádné totiž nemáme :-). Děkuji za pochopení.

Kde nás najdete

Vinný sklep Pod Kozím hrádkem najdete v centru Mikulova pod kamennou věží a návrším, které se jmenují Kozí hrádek. Pěšky z centra sledujte červenou turistickou značku. Autem přijedete z ulice Brněnská. Držte se směrovek k mikulovskému židovskému hřbitovu. POZOR! navigace Vás většinou zavede o ulici níž. Stačí vycouvat a zkusit to znovu :-).

Parkování

Přímo před sklepem jsou dvě parkovací místa, ale přijďte raději pěšky. Ideální je nechat dopravní prostředek tam, kde hodláte spát. Autobus může krátkodobě zastavit na ulici Brněnská. Parkování pro zájezdové autobusy je v Mikulově vyhrazeno na ulici 22. dubna. Parkování před sklepem využijte, když si přijedete pro víno.