Ubytování u vinného sklípku Pod Kozím hrádkem v Mikulově – Skalní hnízdo

Nabízíme ubytování přímo u vinného sklepa. Připraveny pro vás máme tři útulné pokoje. Podkroví s manželským dvoulůžkem a dvěma přistýlkami. Dále nový podkrovní pokoj s manželskou postelí. Přízemní apartmán má dvě místnosti, v každé je manželské dvoulůžko. Každý pokoj má vlastní terasu pro soukromé posezení. V pokojích jsou kuchyňky, samozřejmě také sociální zázemí. V podkrovním pokoji je vana, v novém podkrovním pokoji a v přízemním apartmánu je v koupelně sprchový kout. Vlastní WC je ve všech třech pokojích. Celková kapacita ubytování je 10 osob. Půjčujeme také dětskou postýlku včetně dětského ložního prádla – zdarma. K Podkrovnímu pokoji a Apartmánu náleží vlastní parkovací místa. Při ubytování ve Skalním pokoji je nutné využít buď veřejnou dopravu, přijet na kolech, nebo parkovat na vyhrazených parkovacích místech pro turisty.

Jak si objednat ubytování?

Nabídka pokojů je níže. Celková kapacita ubytování je maximálně 10 dospělých nocležníků, z toho ale dva budou spát na přistýlkách v Podkrovním pokoji.

Když se rozhodnete u nás ubytovat, napište prosím, který z níže nabízených pokojů jste si pro ubytování vybrali. Každý pokoj je jiný a dle toho se liší i ceny. Při větším počtu ubytovaných prosím napište, jakou skladbu pokojů upřednostňujete. Čtyři dospělí se vyspí dobře v Apartmánu, ale jestli preferujete soukromí, doporučuji si vybrat Podkrovní a Skalní pokoj.

Děti u nás mají výrazné slevy nebo spí zdarma. Vždy prosím uveďte věk dětí a to, jak spí. Jestli s rodiči, či v dětské postýlce (nemá vliv na cenu ubytování dítěte, postýlku i s přikrývkou půjčujeme zdarma), nebo jestli dospívající adolescent spí na samostatném lůžku.

Snídaně nenabízíme. Na ulici Brněnská (cca 100 m) jsou dvě bistra, kde snídaně připravují. V pokojích jsou kuchyňky, snídani je možné si připravit i zde.

Děkuji za pochopení. Vaše co nejpřesnější objednávka usnadní a výrazně zkrátí vyřízení vašeho požadavku.

Přijíždíte do Mikulova ve dvou a chcete mít soukromí?

Náš penzion je ideální pro romantiky, kteří chtějí strávit krásné chvíle na netradičním místě. Ubytování v centru Mikulova uprostřed zeleně a vápencových skal s jedinečným výhledem na historické dominanty Mikulova si Vás získá a ačkoliv se ubytujete prakticky v centru města, klidnější ráno si jinde neužijete. Už v sedm hodin přilétá kosí rodinka pro vodu. Jakmile se sluníčko přehoupne přes střechu, ranní kávu si vypijete na terase a v klidu můžete pozorovat, co se právě děje v houštinách Kozího hrádku. Odpoledne zase kočky z okolí opanují prosluněné střechy. Měli jsme hlášeného i rysa, ale jednalo se o Karla, mainského mývalího kocoura, který od sousedů občas zabloudil zkontrolovat, jestli jsme mu nezapomněli nechat něco na zub. A večer? Na terase se sklenkou dobrého mikulovského vína. Co třeba lehký Cabernet moravia rose? Sportovně založení ocení možnost uschování kol a pestrou síť cyklotras v okolí Mikulova, které vás zavedou do vinařských vesniček pod Pálavou, nebo doprostřed romantické krajiny Lednicko-valtického areálu. Všude je to co by kamenem dohodil. A pak kousek dál do Rakouska, k místním vinařům na skleničku.

Plánujete do Mikulova cestu s dětmi?

Poklidná rána jsou dávno ta tam a děti se už v šest hodin dožadují kakaa? Kam s nimi vyrazit na dovolenou? Objevili jsme pro Vás možnost, jak si zase jednou užít večer ve dvou či s přáteli a děti neodkládat k babičce. V Mikulově nenajdete lepší místo, kde se ubytovat a při tom mít možnost jen sejít ze schodů a strávit opět romantický večer při víně. A děti? Na dohled v pokoji nad vámi, střeženy chůvičkou, která svým signálem dosáhne až ke stolu na terase před sklepem. V okolí je několik dětských hřišť včetně workoutového a skateparku. Vršek Kozího hrádku je vyloženě dětským rájem. A protože jsme na Vaší straně, nabídneme i skvělou cenu (například když si v květnu nebo v červnu naplánujete prodloužený víkend a přijedete alespoň na čtyři noci, ty mimovíkendové budou levnější). Dětskou postýlku půjčujeme zadarmo.

Bližší informace zasíláme e-mailem: michal.solarik@seznam.cz

V průběhu letních prázdnin (sobota 29. června – sobota 31. srpna) nabízíme pouze týdenní pobyty (sobota – sobota). Prosím, nepoptávejte jiné termíny. Kratší pobyty budou v nabídce až jako neobsazené last-minute. Děkuji za pochopení.

Ceny týdenních prázdninových pobytů (pro dvě osoby): Skalní pokoj: 6600 Kč/týden, Podkrovní pokoj 8800 Kč/týden, Apartmán 9900 Kč/týden/2 osoby, 12900 Kč/4 dospělé osoby. 

Podkrovní pokoj

Prostorný pokoj s výhledem na dominanty Mikulova. Historické centrum města a mikulovský zámek budete mít jako na dlani. V pokoji je manželské dvoulůžko a dvě přistýlky. Ideální pro rodinu s dětmi. Součástí pokoje je kuchyňský kout.  Kuchyňka je vybavena lednicí, elektrickou dvouplotýnkou, mikrovlnnou troubou (na vyžádání), rychlovarnou konvicí, kávovarem, základní sadou nádobí. Sociální zázemí pokoje tvoří samostatné WC a koupelna s vanou. Do pokoje se vchází přes terasu, která hostům nabízí soukromé posezení.
K pokoji je vyhrazené parkovací místo před penzionem.
Cena ubytování:
700 Kč / osoba / noc. Při ubytování mimo období letních prázdnin a svátků na více než dvě noci je cena každého dalšího přespání (tedy třetí a další noci) 500 Kč na osobu.  
Přistýlka 200 Kč / osoba / noc.
Jedna osoba na pokoji – 1200 Kč / noc

Dotazy na volné termíny zasílejte prosím pouze e-mailem: michal.solarik@seznam.cz 

Ubytování o prázdninách 2024.
Cena týdenního pobytu pro dva 8800 Kč
Volné termíny ubytování v průběhu prázdnin:
20. – 27. července
10. – 17. srpna
  

Načítání…

Apartmán

Apartmán se dvěma místnostmi, samostatnou ložnicí a obývacím pokojem s kuchyňským a jídelním koutem. Kuchyňka je vybavena lednicí, elektrickou dvouplotýnkou, mikrovlnnou troubou (na vyžádání), rychlovarnou konvicí, kávovarem, základní sadou nádobí.
V obývacím pokoji je rozkládací gauč, který vytvoří další plnohodnotné dvoulůžko. Sociální zázemí pokoje: vlastní WC a koupelna se sprchovým koutem. Před vchodem do pokoje je zahrádka s vydlážděnou terasou určenou pouze pro obyvatele pokoje.
Cena ubytování:
800 Kč / osoba / noc při obsazení dvěma osobami,
každá další osoba 250 Kč / noc (tedy třetí a čtvrtý dospělý nocležník) 
Jedna osoba na pokoji – 1500 Kč / noc
Při ubytování mimo období letních prázdnin a svátků na více než dvě noci je cena každého dalšího přespání (tedy třetí a další noci) 500 Kč na osobu (dvě osoby na pokoji) 400 Kč (čtyři osoby na pokoji).  
Přečtěte si prosím bližší informace k cenové nabídce ubytování, které jsou na konci stránky.
Dotazy na volné termíny zasílejte prosím pouze e-mailem: michal.solarik@seznam.cz
Ubytování o prázdninách 2024.
Cena týdenního pobytu pro dva 9900 Kč (12900 Kč/4 dospělé osoby)
Volné termíny ubytování v průběhu prázdnin:
29. června – 6. července
20. – 27. července
27. července – 3. srpna

Načítání…

Skalní pokoj

Nejnovější pokoj naší nabídky ubytování v Mikulově byl postaven u skalní stěny nad vchodem do vinného sklepa. Pokoj je sice nejmenší, ale díky přítomnosti vápencové skály přímo v interiéru vás dobije energií. I tento pokoj má před vchodem vlastní terasu s posezením. Ubytování je pro dvě osoby plus s maximálně dětskou postýlku pro nejmenšího člena rodiny. V pokoji je malý kuchyňský kout a jídelní stůl. Sociální zázemí tvoří vlastní WC a sprchový kout. 
Cena ubytování:
600 Kč / osoba / noc. Při ubytování na více než dvě noci je cena každého dalšího přespání (tedy třetí a další noci) 400 Kč na osobu. 
Jedna osoba na pokoji – 1000 Kč / noc.

Dotazy na volné termíny zasílejte prosím pouze e-mailem: michal.solarik@seznam.cz 

Ubytování o prázdninách 2023. Cena týdenního pobytu pro dva 6600 Kč. Dětská postýlka zdarma. K pokoji není v průběhu prázdnin k dispozici vyhrazené parkovací místo. Nutno parkovat na veřejných prostranstvích v okolí. Pokoj je ideální pro cestovatele veřejnou dopravou nebo cyklisty. 

Ubytování o prázdninách 2024.
Cena týdenního pobytu pro dva 6600 Kč
Volné termíny ubytování v průběhu prázdnin:
3. – 10. srpna
24. – 31. srpna

Načítání…
Zavřít

Výše uvedená cenová nabídka platí pro ubytování na dvě a více nocí. Ubytování na jednu nabízíme v pouze výjimečných případech a účtujeme úklidový příplatek 200 Kč/osoba. Naopak při dlouhodobějším pobytu (3 a více nocí mimo letní prázdniny a svátky) poskytujeme slevy z ceny ubytování. Dětská postýlka je zdarma vždy.

Pro rodiny s dětmi nabízíme slevy z ubytování, cena přistýlky pro dítě je 100 Kč/noc.

Na pokojích je wifi.

 

Naše platební a storno podmínky ubytování:

Cena ubytování se hradí předem v plné výši. Storno podmínky: do 31 dnů před prvním dnem pobytu 10% z ceny, 30 – 11 dnů před prvním dnem pobytu 60% z ceny, 10 – 0 dnů před prvním dnem pobytu 80% z ceny. Úhrada ceny ubytování je splatná do deseti pracovních dnů, jestliže nebude dohodnuto jinak.

Zaujala vás nabídka, vybrali jste termín?

Neváhejte napsat e-mail: michal.solarik@seznam.cz.

…na shledanou v Mikulově pod Kozím hrádkem.