Ubytování u vinného sklípku Pod Kozím hrádkem v Mikulově – Skalní hnízdo

Poskytujeme ubytování přímo u vinného sklepa. Připraveny pro vás máme tři pokoje. Podkroví s manželským dvoulůžkem a dvěma přistýlkami. Dále nový podkrovní pokoj s manželskou postelí. Přízemní apartmán má dvě místnosti, v každé je manželské dvoulůžko. Každý pokoj má vlastní terasu pro soukromé posezení. V pokojích jsou kuchyňky, samozřejmě také sociální zázemí. V podkrovním pokoji je vana, v novém podkrovním pokoji a v přízemním apartmánu je v koupelně sprchový kout. Vlastní WC je ve všech třech pokojích. Celková kapacita ubytování je 10 osob. Půjčujeme také dětskou postýlku včetně dětského ložního prádla – zdarma. 

Jak si objednat ubytování?

Nabídka pokojů je níže. Celková kapacita ubytování je maximálně 10 dospělých nocležníků, z toho ale dva budou spát na přistýlkách v Podkrovním pokoji.

Když se rozhodnete u nás ubytovat, napište prosím, který z níže nabízených pokojů jste si pro ubytování vybrali. Každý pokoj je jiný a dle toho se liší i ceny. Při větším počtu ubytovaných prosím napište, jakou skladbu pokojů upřednostňujete. Čtyři dospělí se vyspí dobře v Apartmánu, ale jestli preferujete soukromí, doporučuji si vybrat Podkrovní a Skalní pokoj.

Děti u nás mají výrazné slevy nebo spí zdarma. Vždy prosím uveďte věk dětí a to, jak spí. Jestli s rodiči, či v dětské postýlce (nemá vliv na cenu ubytování dítěte, postýlku i s přikrývkou půjčujeme zdarma), nebo jestli dospívající adolescent spí na samostatném lůžku.

Snídaně nenabízíme. Na ulici Brněnská (cca 100 m) jsou dvě bistra, kde snídaně připravují. V pokojích jsou kuchyňky, snídani je možné si připravit i zde.

Děkuji za pochopení. Vaše co nejpřesnější objednávka usnadní a výrazně zkrátí vyřízení vašeho požadavku.

Přijíždíte do Mikulova ve dvou a chcete mít soukromí?

Náš penzion je ideální pro romantiky, kteří chtějí strávit krásné chvíle na netradičním místě. Ubytování uprostřed zeleně a vápencových skal s jedinečným výhledem na Mikulov si Vás získá a ačkoliv se ubytujete prakticky v centru města, klidnější ráno si jinde neužijete. Už v sedm hodin přilétá kosí rodinka pro vodu. Jakmile se sluníčko přehoupne přes střechu, ranní kávu si vypijete na terase a v klidu můžete pozorovat, co se právě děje v houštinách Kozího hrádku. Odpoledne zase kočky z okolí opanují prosluněné střechy. Měli jsme hlášeného i rysa, ale jednalo se o Karla, mainského mývalího kocoura, který od sousedů občas zabloudí zkontrolovat, jestli jsme mu nezapomněli nechat něco na zub. A večer? Na terase se sklenkou dobrého mikulovského vína. Co třeba lehký Cabernet moravia rose? Sportovně založení ocení možnost uschování kol.

Plánujete do Mikulova cestu s dětmi?

Poklidná rána jsou dávno ta tam a děti se už v šest hodin dožadují kakaa? Kam s nimi vyrazit na dovolenou? Objevili jsme pro Vás možnost, jak si zase jednou užít večer ve dvou či s přáteli a děti neodkládat k babičce. V Mikulově nenajdete lepší místo, kde se ubytovat a při tom mít možnost jen sejít ze schodů a strávit opět romantický večer při víně. A děti? Na dohled v pokoji nad vámi, střeženy chůvičkou, která svým signálem dosáhne až ke stolu na terase před sklepem. V okolí je několik dětských hřišť včetně workoutového a skateparku. Vršek Kozího hrádku je vyloženě dětským rájem. A protože jsme na Vaší straně, nabídneme i skvělou cenu (například když si v květnu nebo v červnu naplánujete prodloužený víkend a přijedete alespoň na čtyři noci, ty mimovíkendové budou levnější). Dětskou postýlku půjčujeme zadarmo.

Bližší informace zasíláme e-mailem: michal.solarik@seznam.cz

V průběhu letních prázdnin (sobota 1. července – sobota 2. září) nabízíme pouze týdenní pobyty (sobota – sobota).
To je důvod, proč se u nás můžete ubytovat za 460 Kč na osobu v dvoupokojovém apartmánu pro čtyři osoby, který má kuchyňský kout, vlastní terasu a parkovací místo. Přičemž cena zahrnuje i místní poplatky. 
Ceny týdenních prázdninových pobytů (pro dvě osoby): Skalní pokoj: 6600 Kč/týden, Podkrovní pokoj 8800 Kč/týden, Apartmán 9900 Kč/týden/2 osoby, 12900 Kč/4 dospělé osoby. 

Podkrovní pokoj

Prostorný pokoj s výhledem na dominanty Mikulova. Historické centrum města a mikulovský zámek budete mít jako na dlani. V pokoji je manželské dvoulůžko a dvě přistýlky. Ideální pro rodinu s dětmi. Součástí pokoje je kuchyňský kout.  Kuchyňka je vybavena lednicí, elektrickou dvouplotýnkou, mikrovlnnou troubou (na vyžádání), rychlovarnou konvicí, kávovarem, základní sadou nádobí. Sociální zázemí pokoje tvoří samostatné WC a koupelna s vanou. Do pokoje se vchází přes terasu, která hostům nabízí soukromé posezení.
K pokoji je vyhrazené parkovací místo před penzionem.
Cena ubytování:
700 Kč / osoba / noc. Při ubytování mimo období letních prázdnin a svátků na více než dvě noci je cena každého dalšího přespání (tedy třetí a další noci) 500 Kč na osobu.  
Přistýlka 200 Kč / osoba / noc.
Jedna osoba na pokoji – 1200 Kč / noc

Dotazy na volné termíny zasílejte prosím pouze e-mailem: michal.solarik@seznam.cz 

Ubytování o prázdninách 2024.
Cenovou nabídku připravujeme.   

Načítání…

Apartmán

Apartmán se dvěma místnostmi, samostatnou ložnicí a obývacím pokojem s kuchyňským a jídelním koutem. Kuchyňka je vybavena lednicí, elektrickou dvouplotýnkou, mikrovlnnou troubou (na vyžádání), rychlovarnou konvicí, kávovarem, základní sadou nádobí.
V obývacím pokoji je rozkládací gauč, který vytvoří další plnohodnotné dvoulůžko. Sociální zázemí pokoje: vlastní WC a koupelna se sprchovým koutem. Před vchodem do pokoje je zahrádka s vydlážděnou terasou určenou pouze pro obyvatele pokoje.
Cena ubytování:
800 Kč / osoba / noc při obsazení dvěma osobami,
každá další osoba 250 Kč / noc (tedy třetí a čtvrtý dospělý nocležník) 
Jedna osoba na pokoji – 1500 Kč / noc
Při ubytování mimo období letních prázdnin a svátků na více než dvě noci je cena každého dalšího přespání (tedy třetí a další noci) 500 Kč na osobu (dvě osoby na pokoji) 400 Kč (čtyři osoby na pokoji).  
Přečtěte si prosím bližší informace k cenové nabídce ubytování, které jsou na konci stránky.
Dotazy na volné termíny zasílejte prosím pouze e-mailem: michal.solarik@seznam.cz
Ubytování o prázdninách 2024.
Cenovou nabídku připravujeme.   

Načítání…

Skalní pokoj

Nejnovější pokoj naší nabídky ubytování v Mikulově byl postaven u skalní stěny nad vchodem do vinného sklepa. Pokoj je sice nejmenší, ale díky přítomnosti vápencové skály přímo v interiéru vás dobije energií. I tento pokoj má před vchodem vlastní terasu s posezením. Ubytování je pro dvě osoby plus s maximálně dětskou postýlku pro nejmenšího člena rodiny. V pokoji je malý kuchyňský kout a jídelní stůl. Sociální zázemí tvoří vlastní WC a sprchový kout. 
Cena ubytování:
600 Kč / osoba / noc. Při ubytování na více než dvě noci je cena každého dalšího přespání (tedy třetí a další noci) 400 Kč na osobu. 
Jedna osoba na pokoji – 1000 Kč / noc.

Dotazy na volné termíny zasílejte prosím pouze e-mailem: michal.solarik@seznam.cz 

Ubytování o prázdninách 2023. Cena týdenního pobytu pro dva 6600 Kč. Dětská postýlka zdarma. K pokoji není v průběhu prázdnin k dispozici vyhrazené parkovací místo. Nutno parkovat na veřejných prostranstvích v okolí. Pokoj je ideální pro cestovatele veřejnou dopravou nebo cyklisty. 

Ubytování o prázdninách 2024.
Cenovou nabídku připravujeme.   

Načítání…
Zavřít

Výše uvedená cenová nabídka platí pro ubytování na dvě a více nocí. Při ubytování na jednu noc příplatek 200 Kč/osoba. Naopak při dlouhodobějším pobytu (3 a více nocí mimo letní prázdniny a svátky) poskytujeme slevy z ceny ubytování. Dětská postýlka je zdarma vždy.

Pro rodiny s dětmi nabízíme slevy z ubytování, cena přistýlky pro dítě je 100 Kč/noc.

Na pokojích je wifi.

 

Naše platební a storno podmínky ubytování:

Cena ubytování se hradí předem v plné výši. Storno podmínky: do 31 dnů před prvním dnem pobytu 10% z ceny, 30 – 11 dnů před prvním dnem pobytu 60% z ceny, 10 – 0 dnů před prvním dnem pobytu 80% z ceny. Úhrada ceny ubytování je splatná do deseti pracovních dnů, jestliže nebude dohodnuto jinak.

Zaujala vás nabídka, vybrali jste termín?

Neváhejte napsat e-mail: michal.solarik@seznam.cz.

…na shledanou v Mikulově pod Kozím hrádkem.