Poslední letní večer s harmonikářem – pátek 30. srpna

Publikováno uživatelem Kategorie: Aktuality

Na poslední prázdninový pátek (30. srpna) jsme připravili posezení s harmonikářem. Otevřeno je od sedmi hodin večer a harmonikář dorazí na osmou hodinu. Otevřeno je do půlnoci

 

Letní provoz červenec – srpen 2019
Otevírací doba:
Pátek – 19.00 – 24.00 hod.
Sobota – 19.00 – 24.00 hod.

Celovečerní menu v průběhu prázdninového provozu:

Cena menu je 550 Kč na osobu a zahrnuje:

Předkrm – domácí játrová paštika, pečivo.

Teplou večeři: vepřovou panenku na víně obalenou ve slanině a šalvějovém listu. Podávaná s cibulí restovanou na víně a šťouchanými bramborami se slaninou. (200 g). Pro vegetariány: grilovaná zelenina a sýr tofu. Vegetariánské menu je potřeba hlásit předem.

Další občerstvení
– obložené mísy uzenin (min. uzené maso, klobásky, tlačenka) a sýrů (min. gouda, niva, plněné hermelíny, sušené ovoce), pečivo. Průměrná hmotnost sýrů a uzenin je 200g na osobu.
– voda
– víno na začátek večera a k jídlu (rozlévané). Po degustaci si víno můžete doobjednat jak sudové, tak z ochutnaných vzorků.

Cenová nabídka zahrnuje také degustaci vín (lahvová, jakostní přívlastková, 8 vzorků vín, doba trvání ochutnávky je asi jednu až jednu a půl hodiny)

Začátek večera v 19.00 hod. Ukončení ve 24.00 hod.

Je možné si i pouze rezervovat stůl a objednat si na místě z nabídky. Samostatná ochutnávka vín (8 vzorků) stojí 250 Kč.

Objednávejte na e-mailu: michal.solarik@seznam.cz