Ubytování volné termíny v srpnu od 350 Kč za osobu

Publikováno uživatelem Kategorie: Aktuality

Máme volné všechny tři pokoje v týdnu od soboty 20. srpna do soboty 27. srpna.

Ceny ubytování na týden:

Apartmán pro dvě až čtyři osoby – 9000 Kč (9800 Kč při obsazení čtyřmi osobami). K pokoji je k dispozici vlastní parkovací místo.

Podkrovní pokoj pro dvě osoby – 8000 Kč. Možnost přistýlek pro děti ZDARMA. K pokoji je k dispozici vlastní parkovací místo.

Skalní pokoj pro dvě osoby – 6000 Kč. K pokoji není k dispozici vlastní parkovací místo. Parkování ve vzdálenosti 70 metrů.

Kontakt pro rezervaci ubytování: Michal Solařík, tel.: 773 910 062, e-mail: michal.solarik@seznam.cz

 

Užijte si Mikulov v létě naplno a využijte k tomu ubytování u vinného sklepa Pod Kozím hrádkem. Ubytování je v centru města a při tom na klidném místě, kde se nerušeně vyspíte. Restauraci u vinného sklepa máme otevřenu pouze v pátek a v sobotu večer do půlnoci. Nabízíme komfortní pobyt ve třech různých pokojích. Apartmán pro dva až čtyři lidi, Podkrovní pokoj s možností přistýlky a Skalní pokoj pro dva, který se jmenuje Skalní, protože jednu jeho stěnu opravdu tvoří vápencová skála, takže tady Pálava vstupuje přímo k vám do ložnice.

Všechny pokoje mají vlastní sociální zázemí, kuchyňské kouty a hlavně, každý z pokojů má před vstupem soukromou terasu, která slouží pouze vám ubytovaným hostům.
(Apartmán a Podkrovní pokoj mají vlastní parkovací místa, pro Skalní pokoj je nutné využít parkování na veřejných plochách či hlídaném parkovišti 207 na ulici Jiráskova)

Více informací: UBYTOVÁNÍ 

Ceny ubytování máme vstřícné. Ubytování podle volby pokoje vás ve dvou na celý týden vyjde od šesti do devíti tisíc. Děti a dětská postýlka zdarma.