Pátek 22. 11. – posezení s harmonikářem, volné ubytování

Publikováno uživatelem Kategorie: Aktuality

Na tento pátek (22. 11. 2019) jsme ve sklípku Pod Kozím hrádkem připravili posezení s harmonikářem, který přijde zahrát lidové písničky a příjemně doprovodit večer u vína v tradičním rodinném vinném sklípku.

Na tento večer jsou ještě volná místa (v sobotu je již obsazeno). V pátek večer je možné využít i ubytování přímo u sklípku.

Můžete si objednat naše bohaté celovečerní menu, nebo přijít posedět při sklence mladého martinského vína a třeba si zazpívat s panem Mlýnkem. Užít si můžete také řízenou ochutnávku vín, ve které se můžete těšit na mladá vína ročníku 2019 Müller Thurga a André růžové. Ochutnáte také ryzlink vlašský 2018 z vyhlášené viniční trati Ořechová či Cuvée 2018, vyladěná kupáž sauvignonu a ryzlinku vlašského, která zrála v novém sudu vyrobeném ze slavonského dubu.

Začátek večera: otevíráme v 18.00 hodin
Řízená ochutnávka vín začíná přibližně v 19 hodin.
Harmonikář přichází ve 20.00 hodin
Zavíráme nejpozději v 02.00 následující den

Na páteční večer je volné ubytování přímo u sklípku! Celkem je k dispozici 8 míst ve třech samostatných pokojích. Dva pokoje jsou dvoulůžkové a jeden čtyřlůžkový apartmán. Akční cena ubytování je 1000 Kč (dvě osoby v dvoulůžkovém pokoji) či 1600 Kč (čtyři osoby v apartmánu). A pro každého ubytovaného dárek: láhev mladého vína zdarma.

Objednávejte buď e-mailem: michal.solarik@seznam.cz, nebo telefonicky: 773 910 062