Uvolnily se pokoje v červenci!!!

Publikováno uživatelem Kategorie: Aktuality

Nabízíme jedinečné ubytování přímo u vinaře a za skvělou cenu. Romantické podkroví s kuchyňkou a vlastní terasou můžete mít na za skvělou cenu 470 Kč/osoba. (platí pro ubytování na alespoň 4 noci až týden). Cena pro dva na celý týden u nás dělá pouhých 6.580 Kč.

Jestli jedna místnost nestačí, můžete mít na celý týden dvoupokojový apartmán s kuchyňkou a terasou uprostřed zeleně za cenu 7.980 Kč.

V červenci jsou volné následující termíny: PODKROVÍ: 11. – 21. července. APARTMÁN: 7. – 28. července. 

Last-minute ubytování je možné rezervovat i na méně dní, než je nabízený týdenní pobyt.

Pro případné rezervace ubytování či doplňující informace pište na: michal.solarik@seznam.cz.

Ubytování pod Kozím hrádkem je v centru Mikulova a zároveň na poklidném místě mimo hlavní turistické trasy a davy turistů. Užijete si soukromí a zároveň život v srdci moravského vinařství v místě s výhledem na mikulovský zámek a kopcem Kozí hrádek za zády. Zažijte poklidná rána uprostřed vápencových skal s hrníčkem kávy a příjemné večery se sklenkou dobrého vína.

V pátek a v sobotu večer přijdou do sklípku hosté na vínko, což k atmosféře vinařského města patří. Náš vinný sklep je vybudován ve vápencové jeskyni a patří mezi pár takto unikátních vinných sklepů v Mikulově. Všechny jsou kolem Kozího hrádku.

Jestli patříte mezi ty, kteří na poslední chvíli vybírají, kam o prázdninách, možná máte štěstí. Napište termín, kdy byste chtěli přijet a my vám dáme vědět, zda jste se trefili do volného týdne. Pro děti máme speciálně nízké až nulové ceny, postýlka pro nejmenší zdarma. Parkování je na vlastním parkovišti před penzionem. Možnost uschování kol.

Kontakt: Michal Solařík, e-mail: michal.solarik@seznam.cz.